יום 27 – מנגריירה לאולביירואה

נקודת התחלה: Negreira
נקודת סיום: Olveiroa
אורך המסלול: 33 ק"מ
עלייה: רק בתחילת היום
דרגת קושי: 3 (המסלול אינו קשה במיוחד, אבל ארוך למדי וברובו לא מוצל וללא מים או אוכל)
רמת עניין: 1

 

סימן דרך

סימן דרך

מים בדרך: בנקודת ההתחלה, בכפר pena יש פאב, יש פאב גם ב-vilaserio וישנו פאב על הכביש ביציאה מסנטה מרינה. לאחר מכן ישנה כברת דרך ארוכה מאד ללא מים עד נקודת הסיום. כדאי מאד להצטייד במספיק מים לשלב זה, במיוחד בימים חמים, שכן תוואי השטח אפילו אינו מוצל ברובו.

נשנוש בדרך: פאב ב-pena, בפאב ב-vilaserio יש סנדביצ'ים, לאחר מכן יש פאב על הכביש ביציאה מסנטה מרינה, וזו הנקודה האחרונה עם מים או אוכל לפני נקודת הסיום, למרות שיש עוד דרך ארוכה.
ארוחת ערב: בנקודת הסיום עצמה ישנם 2 פאבים, שכל אחד מהם מגיש ארוחת צליינים עם שלוש מנות ב-12 יורו (מומלץ לשבת בפאב שנמצא ממש בתוך הכפר, ולא על הכביש הראשי).
לינה: באלברגה בנקודת הסיום יש כ-30 מקומות. באלברגה, בו הלינה בחינם, ישנן מקלחות טובות, אבל חוץ מזה אין כלום. נקודת הסיום היא כפר קטן בלי כלום אבל עם המון פרות. יש חנות שמוכרת לחם וחלב.

img_5747

אטרקציות בדרך: יש פינת חמד אחרי השלט שמורה ל-san cristovo de corzon ובה גשרון קטן מעל פלג מים. אחרי הטיפוס באזור השבשבות יש נקודת תצפית למאגר המים. בכפר zas יש בתים מסוידים בלבן ורחובות מרוצפים, שמזכירים מראות מתחילת הקמינו באזור הגבול עם צרפת. וכרגיל, שבשבות על קו הרכס.
הערות כלליות: כדאי לשים לב שזה יום ארוך, ובסופו אפילו קצת מותח עצבים בעיקר אם אין לכם מספיק מים או אוכל, או אם נתקעתם בלי מקום לישון.

ליום הקודם | ליום הבא

 

 

 

הוספת תגובה