יום 17ב’ – מפונפרדה לטרבדלו

נקודת התחלה: Ponferrada
נקודת סיום: Trabadelo
אורך המסלול: 34 ק"מ
עלייה: לא מורגשת
דרגת קושי: 2
רמת עניין: 2

img_5031
מים בדרך: בכל מקום אפשרי
נשנוש בדרך: ב-camponaraya יש פאבים וקיוסקים לאורך השביל ברחוב הראשי, ב-cacabelos יש פאבים וסופרמרקט ליד השביל בכיכר הראשית, אחרי זה יש את "מזנון צדוק" – מקום קטן שאינו על המפה אבל יש בו שני פאבים קטנים ומזנון עם אישה שמכינה שניצלים בפיתה, או כך היינו רוצים להאמין. ב-villafranca del beirzo יש פאבים. מומלץ ללכת לפאב שמיד אחרי הגשר הגדול, יש שם שולחן פול וסנדביצ'ים. פאב ב-pereje וחנות קטנה בנקודת הסיום (סגורה בין 14:00-16:00). באלברגה בנקודת הסיום יש פאב/מסעדה, אבל אל תצפו ליותר מדי. שווה להצטייד לפני, כי שעות הפתיחה של החנות בנקודת הסיום מוטלות בספק.
ארוחת ערב: מסעדות נהגים לאורך הכביש הראשי בנקודת הסיום
לינה: אלברגה בנקודת הסיום ב-6 יורו. יש בו פאב קטן וחצר. אין אינטרנט. מקום מבודד למדי, אם כי המקלחות נוחות ויש מטבח גדול וחדר אוכל גדול.

 img_5056

אטרקציות בדרך: ממש ביציאה מ-camponaraya יש מפעל יין בצד השביל שהשמועה מספרת שמחלקים שם יין לצליינים, שוק סוסים טיפשי ביציאה מ-cacabelos, גפנים ושדות אחרי cacabelos. כפר לא מסומן על המפה שמרגיש כמו המערב הפרוע. villafranca היא עיירה מקסימה עם מבצר גדול. בכניסה לנקודת הסיום יש נחל עם מים קפואים. לא בהכרח כדאי לישון בנקודת הסיום, אפשר לשקול לישון ב-villafranca, אם כי אז היום שלאחר מכן יהיה ארוך יותר.

ליום הקודם | ליום הבא

הוספת תגובה