יום 15 – מאסטורגה לרבנאל דל קמינו

נקודת התחלה: Astorga
נקודת סיום: Rabanal del Camino
אורך המסלול: 20.5 ק"מ
עלייה: מתונה עד לא מורגשת
דרגת קושי: 1
רמת עניין: 3

 

עיר הבוץ

עיר הבוץ

מים בדרך: בשפע לאורך כל הדרך, לא חסר כלל
נשנוש בדרך: פאב קטן בעיירה הראשונה אחרי אסטורגה, שני פאבים קטנים על השביל בסנטה קתלינה דל סמוזה, פאד חמוד ב-El Ganso, ו-2 פאבים בנקודת הסיום (אחד מהם באלברגה הפרטי שעל יד הכביש ביציאה מהכפר). רק בנקודת הסיום יש חנות קטנה שאפשר להצטייד בה לדרך.
ארוחת ערב: בפאב שליד האלברגה בכניסה לנקודת הסיום יש ארוחות צליינים ב-9 יורו לאדם שכוללות 3 מנות. בפאב באלברגה הפרטי יש מנות של 5 יורו או סנדביצ'ים.
לינה: אלברגה עירוני בחינם בכיכר ליד הכנסיה. נפתח ב-14:30. עוד שני אלברגה פרטיים + אלברגה חדש שאנחנו ישנו בו. באלברגה שישנו בו עולה 4 יורו, יש בו אחלה מקלחות, אחלה אווירה וחצר עם שולחנות פיקניק. אפשר לשמוע סיפורים מאלפים מבעל המקום. המיטות צפופות להחריד. יש אינטרנט באלברגה הפרטי שעל יד הכביש – 0.5 יורו לרבע שעה.

 

img_4819
אטרקציות בדרך: כק"מ אחרי העיירה הראשונה שאחרי נקודת ההתחלה אפשר לסטות מהשביל לעיר בוץ (לברר שם), שכל בתיה חומים ונראים כאילו הם בנויים מבוץ. בשעות הבוקר מאד מיוחד ושקט בעיירה הזו. מגדל הפעמונים בסנטה קתלינה הוא הראשון בסדרה ארוכה של מגדלי פעמונים שאפשר לטפס עליהם ולתצפת על הסביבה. פאב קאובויים משעשע ב-el ganso. כל הדרך מסנטה קתלינה היא נורא שלווה ויפה. העלייה לרבנאל בשביל דרך היער, במקביל לגדר ששמו עליה אינסוף צלבים. בכניסה לרנבאל יש פינת מנוחה בצל עץ גדול והיסטורי.

ליום הקודם | ליום הבא

הוספת תגובה