יום 8 – מלוגרוניו לנאחרה

נקודת התחלה: Logrono
נקודת סיום: Najera
אורך המסלול: 28 ק"מ
עלייה: אין
דרגת קושי: 2 – מסלול קל אך מעט ארוך
רמת עניין: 3

 

על יד האלברגה בנאחרה

על יד האלברגה בנאחרה

מים בדרך: ביציאה מהפארק של לוגרוניו נמצאות הרבה בירזיות ואין צורך לקחת מים לחלק זה. בהמשך יש מים ב-navarrete ומשם אין מים עד כ-2 ק"מ לפני נקודת הסיום. בנקודת הסיום יש ברזיה ליד המבנה הבודד בצורת האיגלו או טאבון גדול. אחרי עוד כק"מ יש עוד בירזיה ואחר כך בנקודת הסיום עצמה.
נשנוש בדרך: ב-navarrete יש קיוסק ושני פאבים. בנקודת הסיום יש הרבה קיוסקים, מסעדות ופאבים.
ארוחת ערב: בנקודת הסיום יש מסעדת המבורגרים טובה (hamburgerseria y cerevezeria) – ממש בקצה הגשר על יד האלברגה, במחיר 3 יורו למנה. בערב ישנם בעיר דוכנים רבים של אוכל, בעיקר לאורך הנהר ועל יד הגשר.
לינה: שני אלברגה. האלברגה הגדול ממוקם על השביל בקצה העיר. הלינה בחינם. להשאיר את הנעליים בכניסה. יש 2 עמדות אינטרנט, מקום לכביסה ביד. שווה מאד לעצור בנאחרה, העיירה נחמדה מאד.
תחבורה: אוטובוסים ליעדים מרכזיים.

 

כרמים בצד הדרך

כרמים בצד הדרך

אטרקציות בדרך: הפארק ביציאה מלוגרוניו והאגם שבו. בקצה הפארק יש בחור שמחתים את הדרכונים ומחלק תפוחים חצי רקובים ועוגיות. גפנים רבים בירידה מהגבעה עם חורשה שנותנת צל. מבנה בצורת איגלו או טאבון גדול ולידו הברזיה לפני נאחרה. על גדר המפעל בכניסה לנאחרה יש שיר מיוחד לצליינים בכל מיני שפות. בנאחרה יש בריכה שפתוחה לצליינים – הבריכה נמצאת מעבר לנהר אל מול לאלברגה, להביא את דרכון הצליינים ואז הכניסה בחינם. אפשר לטבול בנהר ולעשות פיקניק. 

הערות כלליות: להביא הרבה מים לקטע בין נאברטה לנאחרה. לשים לב לפיצול ל-vendoza (אפשר ללכת לישון שם ואז היום מתקצר ל-20 ק"מ בערך).

ליום הקודם | ליום הבא

3 תגובות

  1. אתר נהדר .אנו יוצאים 1 לאוקטובר 2010.

  2. מאת שמואל בנו.:

    מקום נהדר .

  3. מאת שמואל בנו.:

    שלום לכולם? אנו שני חברים היינו בקמינו ב2010.ועכשיו באמצע חודש אוקטובר אנו יוצאים שוב ל10 מקטעים נוספים. אנו הולכים מהעיר פמפולונה ואלה 10 קטעים. גם בפעם הקודמת היינו בחודש אוקטובר והיה נהדר. מזג האויר היה נהדר .סתוי ונעים ללא גשם לחלוטין.הגיל שלנו 50 פלוס.

הוספת תגובה